235/60R18 103T WinterContact TS850 P FR

Шифра: AA023385-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона