Продаденоletna

235/60R18 103V PremiumContact 6 FR

10,310 ден

Шифра: AA023051 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона