235/60R18 107V SUV WINTER XL TA

Шифра: 504784 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона