-10%OUTLET 2022zimska

235/65R17 104H S954S

8,760 ден 7,884 ден

Шифра: AA020803-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

S954S

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона