-10%OUTLET 2022zimska

235/65R17 108H SUV SNOW XL RI

7,940 ден 7,146 ден

Шифра: AA013417-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона