235/65R17 108H SUV WINTER XL TA

Шифра: AA015295 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона