Продаденоzimska

235/65R17 108H WinterContact TS870 P XL

Шифра: AA023273 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона