245/35R18 92V PILOT ALPIN 5 MI XL TL

Шифра: 503122-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона