245/35R19 93W PILOT ALPIN PA4 XL

Шифра: AA006818-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона