Продаденоletna

245/35R21 96W CSC5 XL FR

19,930 ден

Шифра: AA019373-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона