245/40R18 97V POLARIS 5 XL FR

8,170 ден 7,353 ден

Шифра: 502252 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона