245/40R19 98V WinterContact TS860S XL FR

Шифра: AA016025-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона