OUTLET 2021letna

245/40R20 99Y Protoura Sport XL

4,780 ден

Шифра: AA022134-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона