245/40R21 100V XL TL PILOT ALPIN 5 MI

30,170 ден

Шифра: 502943-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона