245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

Шифра: AA006141-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона