245/45R18 100V PILOT ALPIN PA4 * MOE ZP

Шифра: AA023758-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона