245/45R18 100V WinterContact TS870 P XL

Шифра: AA023265 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона