245/50R18 100W CSC 5 MO

Шифра: AA005341 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона