Продаденоletna

245/50R18 100Y PremiumContact 6 FR

14,630 ден

Шифра: 500289 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

PremiumContact 6

Бренд

Сезона