245/50R19 105V TS860S SSR* XL

16,140 ден 14,526 ден

Шифра: AA018213 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона