245/55R17 106H PremiumContact 6 MO XL FR

13,200 ден

Шифра: 504176 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона