255/30R19 91Y Protoura Sport XL

Шифра: AA022137-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R19

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона