255/30ZR19 91Y SportContact 6 SSR XL FR

Шифра: AA015095-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона