255/35R18 94V TS 830P MO XL FR

16,770 ден

Шифра: 502798 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R18

Шара

TS830P MO

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона