255/35R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

19,030 ден

Шифра: 005231 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона