255/35R19 96V W.SOTTOZERO 2 MO XL

Шифра: 502746-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

W.SOTTOZERO 2

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона