255/35R20 93Y P-ZERO (NA1)

Шифра: 501470-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

P-Zero

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона