255/35R21 98V TS860 S XL FR

Шифра: 502533 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона