255/40R18 99Y CSC 3 MO FR XL

Шифра: AA009583-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона