255/45R19 104Y PROXES SPORT SUV XL

11,750 ден

Шифра: AA022465 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона