255/45R20 101W 701 RI

7,940 ден

Шифра: 504071 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

701

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона