255/50 R19 107V SUV WINTER XL TA

Шифра: 501827 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона