255/50R19 107V TS830 P SUV SSR* XL

Шифра: AA010414-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона