255/50R19 107W CSC5 SUV SSR

Шифра: AA007296-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона