255/50R20 109V Wintoura SUV XL

Шифра: AA023526-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона