255/55 R19 111H OPEN COUNTRY A/T+ XL

Шифра: 501428-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

OPEN COUNTRY A/T+

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона