255/55R18 105H WinterContact 4×4. MO

Шифра: AA010415-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

4×4 WinterContact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона