255/55R18 105W CSC5 SUV MO

Шифра: AA006933-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона