-10%letna

255/55R18 105W CSC5 SUV MO

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

Шифра: AA006933 Категории: Ознаки: