Продаденоzimska

255/55R18 109V SUV SNOW XL RI

8,580 ден

Шифра: AA013414-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона