255/55R19 111V SUV SNOW XL RI

Шифра: AA022902 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона