255/65R17 110H FR TS850 P SUV

Шифра: AA013828-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона