255/65R17 114H LATITUDE CROSS XL

Шифра: AA014688-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Latitude Cross

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона