265/35R21 101W TS 860 S XL

Шифра: 502884-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

TS 860 S

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона