265/40R20 104V FR TS850P XL

Шифра: AA014102-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона