265/45R20 104V PILOT ALPIN 5 SUV NO

Шифра: AA023315-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона