265/50R20 111V PILOT ALPIN 5 SUV XL

Шифра: AA020731 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона