-20%OUTLET 2021letna

265/55R19 109H FR CrossContact RX

20,000 ден 16,000 ден

Шифра: 501651-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

CrossContact RX

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона