zimska

265/55R19 113V WinterContact TS850 P SUV

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA023785 Категории: Ознаки: