Продаденоletna

265/55R19 113Y PremiumContact 6 AO XL

21,690 ден

Шифра: 503378 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона